УНІКАЛЬНА ФІНАНСОВА ПРОГРАМА «RENAULT ВЖЕ ТВІЙ»

Renault «Центр Херсон» запускає нову програму кредитування стильних кросоверів Renault Сaptur і Renault Kadjar «Renault вже твій» від Renault Фінанс. Ця програма дає можливість придбати новий кросовер в розстрочку на максимально вигідних умовах.

Дуже часто бажання придбати новий автомобіль залишається лише бажанням через велику суму початкового внеску. Клієнт розуміє, що окрім авансу, йому необхідно понести ще багато витрат з оформлення, що і зупиняє його на половині шляху до покупки нового автомобіля.

Щоб реалізувати бажання покупки нового автомобіля компанія Renault в Україні розробила фінансову програму «Renault вже твій» з максимально вигідними умовами розстрочки.

Фінансова пропозиція «Renault вже твій» дозволяє придбати нові кросовери Renault Сaptur і Renault Kadjar на таких умовах:

  • аванс 40% (від 300 000 грн);
  • розстрочка на 3 роки під 0,01%;
  • заморожений щомісячний платіж у гривні на весь період розстрочки від 9 997 грн.

Розмір щомісячного платежу та авансу варіюється в залежності від обраної моделі та комплектації автомобіля. Також в щомісячний платіж включені витрати по страхуванню життя позичальника.

Унікальність програми «Renault вже твій» підтверджує розмір початкових витрат при оформленні кредиту, який стартує від 300 000 грн, включаючи:

  • аванс 40%,
  • одноразову банківську комісію,
  • страхування КАСКО і ОСАГО,
  • нотаріальні послуги.

Поспішайте скористатися фінансовою програмою «Renault Вже твій», щоб придбати новий яскравий кросовер Renault Сaptur або динамічний Renault Kadjar.

Renault Captur - найпопулярніший міський кросовер в Європі, лідер продажів серед кросоверів у своїй категорії. Більше 30 варіантів персоналізації зовнішнього і внутрішнього дизайну задовольнять індивідуальні потреби навіть найбільш вимогливішого клієнта.

Renault Kadjar - це динамічний кросовер, який виділяється спортивним і в той же час чуттєвим дизайном, вишуканим інтер'єром і сучасною лінійкою двигунів. Його технічні характеристики відмінно зарекомендували себе по міських дорогах і автомагістралях, а високий рівень безпеки і функціональність салону створюють комфорт водієві і пасажирам.