Дизайн

Дизайн

ЕКСТЕР'ЄР

Renault Logan MCV (Рено Логан ЕмСіВі) — це сучасні лінії, просторий та комфортний салон, технологічність та безпека. Широка гама двигунів, що вдало поєднують економічність, високу продуктивність та помірні експлуатаційні витрати. Адаптація Renault Logan MCV (Рено Логан ЕмСіВі) до складних дорожніх умов доповнюється чудовою керованістю та високим рівнем безпеки.
 Renault Logan MCV (Рено Логан ЕмСіВі) – це доступний, практичний, комфортний та надійний автомобіль, на який Ви можете розраховувати за будь-яких умов! За всіх переваг моделі ціна на Renault Logan MCV (Рено Логан ЕмСіВі) в Україні залишається однією з найнижчих в класі. Саме тому даний автомобіль є оптимальним у співвідношенні«ціна — якість». На тест-драйві Renault Logan (Рено Логан), який з радістю проведе будь-який офіційний дилер Renault у Вашому місті, Ви самі зможете по заслузі оцінити цей автомобіль.

ІНТЕР'ЄР

ІНТЕР'ЄР

Великий і вдало організований внутрішній простір робить Logan MCV ідеальним універсалом для великої сім’ї, а також для водіїв, які шукають багатофункціональний місткий автомобіль. Особливу увагу ми приділили комбінуванню та якості матеріалів для внутрішнього оздоблення. Сучасна, практична та ергономічна панель приладів Logan MCV не залишить Вас байдужим і зробить керування автомобілем ще приємнішим. Вам необхідно перевезти велику собаку чи об’ємні речі, велосипеди чи дитячі коляски? Logan MCV адаптується до всіх Ваших потреб! Сидіння другого ряду складається у пропорції 1/3 і 2/3, а об’єм багажного відділення легко модулюється від 573 літрів в п’ятимісній конфігурації до 1 518 літрів у двомісній конфігурації. Вам подобаються нові зручні та корисні технології? Тоді Ви неодмінно оціните інноваційну систему MediaNAV із сенсорним екраном діагоналлю 7 дюймів (18 см). MediaNAV поєднує в собі супутникову навігацію, радіо RDS, роз’єм 3,5 мм, роз’єм USB для аудіопристроїв і відтворення музики, а також можливість використання мобільного телефону в режимі «вільні руки» через Bluetooth®. Крім того, новий Logan MCV здатен запропонувати: клімат-контроль, задній парктронік, круїз-контроль з обмежувачем швидкості тощо.